Офіційна інтернет-аптека Ozymuk pharm - ”Ozyteka”

Про нас

logo

Напрямки діяльності

Компанія Ozymuk Pharm успішно розпочала свою діяльність у 2019 році. Сьогодні це успішна компанія, препарати якої входять в ТОП-5 брендів своїх сегментів На основі даних PharmXplorer листопад 2022 (нутріцевтичні добавки, що містять у складі індол-3-карбінол)

Ozymuk Pharm – це на 100% українська компанія.

Основна мета діяльності Ozymuk Pharm полягає у забезпеченні українського споживача найбільш ефективними нутріцевтичними добавками високої якості. Саме тому у своїй діяльності компанія співпрацює з найбільш перевіреними постачальниками сировини США, Німеччини, Італії, Франції, Швейцарії, Болгарії та України.

Нутріцевтичні добавки, що реалізуються компанією, спрямовані на профілактику захворювань різних станів в області гінекології, урології, терапії, офтальмології, гастроентерології, ендокринології, кардіології.

Місія

Наша головна мета – забезпечити вас якісними, безпечними та доступними препаратами європейського зразка. Всі бренди компанії «Ozymuk pharm» містять європейську основу і зарекомендували себе на фармацевтичному ринку, як препарати вибору.

Основні цінності Ozymuk Pharm сформовані у трьох ключових складових:

01.

Інновації

Ефективність та надійність у продуктовому портфелі компанії, що дозволяє забезпечити пацієнтів якісними нутріцевтичними добавками

Якість

Контроль якості на всіх стадіях виробництва при співпраці з партнерами компанії

Персонал

Надійність та чесніть у взаємовідносинах зі співробітниками формує комфортні умови для роботи та шанобливе ставлення

У своїй діяльності Ozymuk Pharm спирається на 4 основні принципи:

  • Життя та здоров’я людини – основні індикатори діяльності Ozymuk Pharm
  • Соціальна відповідальність при формуванні взаємовідносин з пацієнтами, співробітниками та партнерами
  • Рівноправність та справедливість при роботі з співробітниками компанії
  • Доброчесність та прозорість у роботі з постачальниками та партнерами

Українська компанія Ozymuk Pharm підтримує соціальні ініціативи та ініціює програми та проекти задля покращення якості життя українців

Партнери

ТОВ «БаДМ» гарантує збереження якості лікарських засобів на етапі дистриб’юції від отримання у постачальника до передачі клієнту. На аптечних складах ТОВ «БаДМ» працює команда професіоналів, які забезпечують якісний вхідний контроль та контроль якості в процесі зберігання. Матеріально-технічна база ТОВ «БаДМ» забезпечує необхідні умови зберігання лікарських засобів.
Представляє на ринку фармацевтичну продукцію найвищої якості. Робота з існуючими та майбутніми клієнтами заснована на їх потребах і ринкових тенденціях.СП «Оптима-Фарм, ЛТД» — “ми забезпечуємо сервіс і відмінну якість продукції, що поставляється нами, тим самим покращуючи суспільство в якому ми живемо і працюємо. Зі своїм клієнтами ми будуємо партнерські відносини.”

Фармаконагляд

Будь-які пропозиції чи повідомлення стосовно продуктів «Ozymuk pharm», будь ласка, повідомляйте за номером телефону:

Телефон:

+38 (067) 413 58 84

E-mail:

info@ozymukpharm.com.ua

Інформація, надіслана Вами, є суворо конфіденційною, не підлягає розголошенню, oкрім випадків, встановлених законодавством України

Після отримання Вашого повідомлення наш співробітник обов’язково зателефонує до Вас.