Офіційна інтернет-аптека Ozymuk pharm - ”Ozyteka”

Статті
Застосування фітокомпозиції Уропровіт в комплексному лікуванні хронічного циститу у жінок

Россихин В.В., Бухмин А.В., Мегера В.В.

Застосування фітокомпозиції Уропровіт у складі комплексної терапії жінок з рецидивною ІСШ призводить до зниження клінічних проявів захворювання, купірування дизурії, яка наступає у більш ранні терміни. Зазначається також зниження частоти рецидивування. Отримані результати застосування фітокомпозиції Уропровіт у комплексному лікування хронічного циститу свідчить про можливість застосування даного складу у жінок, його високої ефективності та безпеки.

Переглянути статтю

Особливості кардіопротекції за допомогою комплексу Неоресцин-Q10.

Рековець О.Л.

Неоресцин-Q10 – це дійсно тривекторний засіб із доказовою базою кардіопротекції. Неоресцин-Q10 показаний для первинної та вторинної профілактики СС-ризиків. Ресвератрол (150 мг) зменшує ураження міокарда в пацієнтів із СС-захворюваннями та після хіміотерапії (безпеку цієї молекули визнано Управлінням з контролю за якістю продуктів харчування та лікарських засобів США, FDA); омега‑3 ПНЖК (50 мг) має кардіопротекторну дію та нормалізує психоемоційний стан; коензим Q10 доведено збільшує фізичну витривалість, позитивно впливає на ліпідний спектр

Переглянути статтю

Нові підходи до профілактики рецидивів гіперплазії ендометрія в жінок у пременопаузі.

Бенюк В.О., Гінзбург В. Г., Говсєєв Д. О., Олешко В. Ф., Ковалюк Т. В., Кравченко Ю. В., Лучко А. С.

Включення препарату Депапілін® до базисної терапії гіперплазії ендометрія в жінок пременопаузального віку є патогенетично обґрунтованим у зв'язку з комплексним впливом компонентів препарату на екстрагонадний синтез естрогенів, який реалізується за рахунок корекції рівня ФК і регуляції синтезу ГЦ. Цей ефект сприяє компенсації проявів метаболічного синдрому, про що свідчить зниження в жінок основної групи середнього показника ІМТ до 24,1 ± 2,1 кг/м2, окружності талії до 82 ± 5,1 см, нормалізації середніх значень індексу HOMA і АТ.

Переглянути статтю