Інструкція до застосування

Инструкция к применению

Instructions for use

Неоресцин-Q10

36 таблеток 36 таблеток

підвищує життєвий тонус та сповільнює процеси старіння

повышает жизненный тонус и замедляет процессы старения

Добавка дієтична «Неоресцин-Q10»

Склад: 1 капсула містить:

інгредієнти:

  • ресвератрол – 150 mg (мг),
  • риб’ячий жир (омега-3-поліненасичені жирні кислоти (DHA : ЕРА = 5-6,25:1) – 50 mg (мг),
  • коензим Q10 – 15 mg (мг);

допоміжні речовини:

  • допоміжні речовини: мікрокристалічна целюлоза, лактоза, модифікований крохмаль, стеарат кальцію, біосил (діоксид кремнію аморфний).

Без ГМО.

Рекомендації до споживання: добавка дієтична до раціону харчування – джерело омега-3-поліненасичених жирних кислот, коензиму Q10; сприяє загальному зміцненню організму, нормалізації функціонування нервової, серцево-судинної та ендокринної системи, підвищенню фізичної працездатності та витривалості організму, покращенню психоемоційного стану, нормалізації функціонування репродуктивної системи жінок; запобігає передчасному старінню організму.

Перед споживанням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання: дорослим по 1 таблетці 2 рази на день після вживання їжі. Тривалість споживання: 8 тижнів. В подальшому тривалість споживання узгоджується з лікарем.

Застереження щодо споживання: не перевищувати кількість для щоденного споживання. Не слід використовувати як зміну повноцінного раціону харчування. Не вживати дієтичну добавку при індивідуальній несприйнятливості компонентів, у період вагітності та період лактації, особам до 17 років. Не вживати разом зі знеболюючими засобами та аспірином. Неоресцин-Q10 призначений лише для дорослих.
Перед споживанням необхідна консультація з лікарем.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці за температури від 4 °С до 25 °С.

Строк придатності: 24 місяці від дати виробництва.

Форма випуску : 1 таблетка масою нетто 500 mg (мг) ± 7 %; по 12 таблеток у блістері, по 3 блістери в картонній коробці; 36 таблеток (масою нетто 18 g (г) ± 7 %).

Дата і номер партії виробництва, мінімальний термін придатності «Краще спожити до кінця»: вказано на упаковці.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ПП “Марина”, Україна, 08330, Київська область, Бориспільський район, с. Дударків, вул. Садова, буд. 3.

На замовлення: ТОВ «Озимук фарм», Україна, 02125, м. Київ, вул. Старосільська 1у, оф. 9, тел. +38 (044) 227-27-01 (здійснює функції щодо прийняття претензій від споживача; оператор ринку, відповідальний за інформацію про харчовий продукт).

ТУ У 10.8-41979246-003:2020

Виробник (Заявник) несе повну юридичну та адміністративну відповідальність за дотримання
тексту маркування продукції, наведеному в даному тексті етикетування.

Сфера застосування: дієтична добавка до раціону харчування. Застосування за рекомендаціями на етикетці. Реалізація через спеціалізовані відділи торгівельної мережі, аптечну мережу.

Зацікавила

наша

продукція
bg1

Залиште заявку та ми обов'язково зателефонуємо до Вас!

інші

Продукти